اضافه کردن به علاقه مندی

رایتینگ تسک ۱

رایتینگ تسک ۱ آیلتس

آموزش رایگان رایتینگ تسک ۱ آیلتس

جهت دسترسی به دروس این دوره به تب عنوان دروس مراجعه کرده و جهت مطالعه هر درس بر روی گزینه مطالعه درس کلیک کنید. برای مطالعه دروس نیازی به ثبت نام در سایت نیست اما برای استفاده از امکانات بیشتر مانند پرسیدن سوال، بوکمارک کردن و ارتباط آسان بین دروس باید در سایت ثبت نام کرده و سپس وارد دروس شوید تا این امکانات برایتان نمایش داده شود.

دوره رایتینگ تسک ۱ آیلتس متشکل از دروس یونیک بوده که توسط اساتید ما آماده شده است. این دروس در بستر وب سایت مدرسان آیلتس و به صورت کاملا رایگان برای زبان آموزان آیلتس قابل دسترسی است.

بروزرسانی شده در ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

درک رایتینگ تسک ۱ آیلتس

1
چرا رایتینگ IELTS اینقدر سخت است؟
۲ دقیقه

اگر از دوره های قبلی (گرامر، واژگان و ریدینگ) بدون خواندن و به امید پیدا كردن یک راه حل فوری برای مشكلات رایتینگ تان رد شده اید، به اطلاعتان می رسانم كه به احتمال خیلی زیاد در همان بندهای قبلی یا فعلی تان درجا خواهید زد. پس برگردید و فصل های مربوط به واژگان و گرامر را خوب بخوانید تا ببینید چرا برای رسیدن به بند 7 و بالاتر، راه شاهانه ای وجود ندارد. 


2
هدف آزمون رایتینگ IELTS چیست؟
۲ دقیقه
3
آزمون رایتینگ چگونه ارزیابی (Assessed) می شود؟
۲ دقیقه

اشکالات رایج

1
تسک 1 رایتینگ آكادمیک (Academic Writing Task 1)
۲:۳۰ دقیقه

بیشتر كسانی كه به مدرسان آیلتس رجوع می كنند كسانی هستند كه در بند 6 یا 6.5 در رایتینگ درجا زده اند و به كلی درمانده شده اند. تجربه ما در این زمینه نشان داده است كه آزمون رایتینگ، دامنه وسیعی از تئوری ها و توصیه های مختلف را باعث شده است كه بعضا در نقطه مقابل هم قرار دارند. همچنین به نظر می رسد، در حالی كه بعضی از كاندیداها سعی می كنند نسخه خاص خودشان از آزمونهای ریدینگ را بنویسند، آدمهای خیلی بیشتری این كار را با آزمون رایتینگ انجام می دهند. چنین مواد و مطالبی اغلب انعكاس دهنده سوال های آزمون واقعی نیستند و بخش بسیار بزرگی از افسانه ها و توصیه های گمراه كننده برای رایتینگ IELTS از مثال هایی مانند این ناشی می شوند.   


2
تسک 1 جنرال ترینینگ (General Training Writing Task 1)
۲ دقیقه
3
وقت كم آوردن در Writing Task 1
۱ دقیقه
4
خلاصه سازی در Academic Task 1
۲ دقیقه
5
جایگاه Overview و Conclusion در رایتینگ
۳ دقیقه
6
زمان جملات در Writing Task 1
۳ دقیقه
7
كپی كردن لغات از متن سوال
۵ دقیقه

تمرین عملی حساب شده برای رایتینگ تسک ۱

1
Academic Task 1
۴ دقیقه

مانند هر تمرین عملی (Practice)، باید وقت خود را بین تمرین عملی آزاد (Free Practice) (كه به شما كمک می كند مهارتهای زبانی را یاد بگیرید و پرورش دهید (Develop) و تمرین عملی زمانبندی شده (Timed) (تا مطمئن شوید می توانید Task را بطور موثر در آزمون IELTS انجام دهید)، تقسیم كنید. 

2
General Training Task 1
۱ دقیقه

توصیه های پایانی

1
توصیه‌ های پایانی دوره رایتینگ تسک ۱
۲ دقیقه