جستجو در سوالات؟
پیام ارسال شد. بستن

گروه آموزشی مدرسان آیلتس

درباره ما بیشتر بدانید

کیفیت تدریس آیلتس

را با مدرسان آیلتس تجربه کنید…

خدمات گروه آموزشی مدرسان آیلتس شامل برگزاری کلاس خصوصی آیلتس ، پکیج های آیلتس ، دوره های رایگان آنلاین آیلتس ، کارگاه های تک اسکیل آیلتس ، دوره های فشرده آیلتس و همچنین برگزاری وبینار تخصصی آیلتس است. جهت اطلاع از آخرین کلاس‌های در حال برگزاری با ما در تماس باشید.

استفاده از پکیج های آیلتس یا کلاس خصوصی انتخابش بر عهده زبان آموز است اما توصیه ما این است که یک جلسه برای سنجش سطح و آشنایی با تیم اساتید و محیط آموزشی وقت بگذارید. زیرا هر انتخابی نتیجه‌ای خواهد داشت ازین رو حتما تمام گزینه‌ها را بررسی کرده تا کمترین خطا در تصمیم گیری را داشته باشید.

اگر می‌خواهید درباره گروه آموزشی مدرسان آیلتس بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم وارد صفحه زبان آموزان شده تا کارنامه زبان آموزان ادوار گذشته را مشاهده کرده و آگاهانه انتخاب کنید. از همان ابتدا شعارمان با عملکرد تیم آموزشی در یک جهت بوده است. شعار ما تضمین نمره آیلتس نیست بلکه تضمین کیفیت عالی آموزش دوره آیلتس است. مدرسان دانش آموخته در دانشگاه‌های معتبر دنیا و واجد بالاترین نمره آیلتس، راهنمای شما در مسیر یادگیری‌تان خواهند بود تا بتوانید بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب کنید.

با کمال افتخار کارشناس ما در چت آنلاین پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

قبل از هرگونه تصمیم گیری، رزومه اساتید و کارنامه زبان آموزان را مشاهده کنید.