با عرض سلام و تبریک عید نوروز ، شروع سال 1397 شمسی را به تمامی همراهان ، زبان آموزان و متقاضیان آیلتس تبریک می گوییم. امیدواریم در سال آینده بهترین تصمیمات را برای زندگیتان بگیرید، بیشترین تلاش را برای تحقق اهدافتان انجام دهید و با شجاعت به آینده بنگرید تا بتوانید هرچه بیشتر در مسیر موفقیت تان گام بردارید. در این پست علاوه بر معرفی عیدانه برای متقاضیان آیلتس ، گزارشی از عملکرد ایران آیلتس در سال 96 و چند توصیه کلیدی برای شروع سال جدید ذکر خواهیم کرد.

عیدانه سال 97 برای متقاضیان آیلتس

ایران آیلتس به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار و ایام عید ، طراحی سایت را به ورژن بهاری تغییر داده تا علاوه بر اینکه انرژی بخش زبان آموزان باشد بتواند انگیزه لازم برای متقاضیانی که در حال آماده سازی خود برای شرکت در آزمون آیلتس فروردین ماه یا اردیبهشت هستند را فراهم کند. 

اما علاوه بر تغییرات ظاهری در سایت ، در نظر داریم تا در ایام تعطیلات به عنوان عیدانه 97 ، پست های آموزشی ویژه ای را از طریق اینستاگرام و تلگرام با شما به اشتراک بگذاریم. ایران آیلتس را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کرده و منتظر پست های ما باشید.

ساعات کاری ایران آیلتس در نوروز

ایران آیلتس در ایام عید و تعطیلات فروردین فعال بوده و آماده پاسخگویی به متقاضیان است. همچنین مشاوران ما در سایت از طریق چت آنلاین پاسخگوی شما خواهند بود.

شروع تعیین سطح ها از 14 فروردین ماه خواهد بود. در ایام عید می توانید برای رزرو تعیین سطح ، فرم مربوطه را که در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است را پر کرده و ارسال نمایید.

گزارش عملکرد سال 1396 ایران آیلتس

در ابتدا از اعتماد تمامی همراهان ایران آیلتس تشکر میکنیم. در سالی که گذشت افتخار داشتیم تا در کنار زبان آموزانی باشیم که در مسیر موفقیت شان متوقف شده بودند و در سال 96 همراه با تیم اساتید توانستند نتیجه دلخواهشان را کسب کنند.

اما بیشترین متقاضیان ایران آیلتس در سال 96 کسانی بودند که بعد از شرکت در چندین آزمون ، موفق به کسب نتیجه دلخواهشان نشده و با از دست دادن زمان و بودجه خود و در کمال نا امیدی به دفتر ایران آیلتس مراجعه کردند.

به همین دلیل در سال 96 ، تیم اساتید آموزشی ایران آیلتس تمرکز خود را بر روی کلاس های خصوصی منعطف کرد و این جمله را که “نتیجه دلخواه تان در اولین آزمون آیلتس کسب کنید” محقق کرد. این جمله تنها یک شعار نیست بلکه برآمده از عملکرد تیم آموزشی ایران آیلتس است.

در زیر خلاصه ای از عملکرد تیم ایران آیلتس را مشاهده میکنید :
  • برگزاری کلاس های خصوصی PTE در سال 96 در دستور کار قرار گرفت و اجرا گردید.
  • تعداد بیشترین کلاس های خصوصی در سال 1396 توسط دکتر امیر اشراق برگزار گردید.
  • پروفایل دکتر امیر اشراق توانست رکورد پربازدیدترین صفحه سایت در سال 96 را به نام خود ثبت کند.
  • کارشناسان ما در سال 96 پاسخگوی تقریبا 1000 پیام از سمت کاربران در باکس چت بودند.
  • 15 مطلب در وبلاگ آیلتس در طول یکسال منتشر گردید؛ مطالبی که غالبا یونیک و نو بوده و توانستند رضایت مخاطبان را بدست آورند.
  • پست “چطور اولین بار در آزمون آیلتس بهترین نمره را کسب کنیم ؟” از بین مطالب درج شده در اخبار رسمی ، پربازدیدترین مطب نام گرفت.
  • ایران آیلتس در سال گذشته 3 رویداد عمومی برگزار کرد.
  • در پایان سال 96 نظرسنجی را در کانال تلگرام ایران آیلتس برگزار کردیم که از شما نیز دعوت میکنیم در آن شرکت بفرمایید.

توصیه برای متقاضیان آیلتس

با توجه به تجربیات سالها تدریس اساتید ایران آیلتس ، میتوان به چند عامل مهم که باعث میشود متقاضیان آیلتس در اولین آزمون نمره دلخواهش را کسب نکنند، اشاره کرد :

  • عدم شناخت کافی از توانایی فردی یکی از دلایلی است که باعث میشود زبان آموزان معمولا انتخاب درستی بین کلاسها نداشته و در نهایت نتیجه دلخواهشان را کسب نکنند.
  • عدم آینده نگری معمولا یکی دیگر از مسائلی است که اکثر زبان آموزان با آن درگیر هستند، وقتی عدم شناخت بعلاوه عدم آینده گری با هم همراه شود متاسفانه منجر به شکست خواهد شد.

اما بهترین راه حل برای اینکه بتوانید نسبت به توانایی هایتان شناخت کافی پیدا کرده و بهترین تصمیم را بگیرید اینست که با یک مدرس خبره و یک امین مشورت کنید؛ در تعیین سطح شرکت کنید و براساس هدف مورد نظرتان ، زمان و بودجه تان را تعریف و به درستی از آن استفاده کنید. برای اینکه بدانید یک کلاس خوب آیلتس باید چه ویژگی هایی داشته باشد حتما به لینک مراجعه کنید.

 

با کمال افتخار پاسخگوی شما در باکس چت هستیم. با شماره تماس 82 242 229 021 در ایام عید نیز پاسخگوی شما هستیم.

نظر خود را ثبت کنید