اساتید IELTS TEACHERS
را بهتر بشناسید

لیست مدرسان

تیم آموزشی IELTS TEACHERS شروع فعالیت رسمی خود را با نام ایران آیلتس و با دامنه “IRANIELTS.ORG” چند سال قبل آغاز کرد، زمانی که چندی از اساتید شاخص از استرالیا به ایران بازگشتند و تصمیم به تاسیس یک تیم آموزشی منسجم با کیفیت آموزشی بالا گرفتند. این تیم آموزشی از شروع فعالیت خود یک رویکرد را دنبال کرده است و آنهم صداقت ، شفافیت ، حفظ و تضمین کیفیت در تدریس آیلتس است. اما اخیرا برخی افراد و موسسات با نام های مشابه با استفاده از روش های غلط و غیر قانونی و با ذکر نام اساتید ما در وب سایت هایشان اقدام به جذب زبان آموز کرده اند. ازین رو وظیفه خود دانستیم تا جهت صیانت از شهرت اساتیدمان، نام برند و تیم آموزشی خود را تغییر دهیم و برای احترام به زبان آموزان جهت پیشگیری از فرصت طلبی برخی موسسات، این تغییرات را با شما در میان بگذاریم. اساتید تیم آموزشی IELTS TEACHERS در کنار شما هستند تا نگران وقت و هزینه خود نباشید، بهترین شرایط را برایتان فراهم آورده ایم و از آغاز تا پایان راه در کنارتان هستیم.

اگر میخواهید درباره تیم آموزشی IELTS TEACHERS بیشتر بدانید، پیشنهاد میکنیم وارد صفحه زبان آموزان شده تا ویدیوها و نظرات زبان آموزان ادوار گذشته را مشاهده کرده و آگاهانه انتخاب کنید. از همان ابتدا شعارهایمان با عملکرد تیم آموزشی در یک جهت بوده است. شعار ما تضمین نمره آیلتس نیست، بلکه تضمین کیفیت عالی آموزش دوره آیلتس است. مدرسان دانش آموخته در دانشگاه های معتبر دنیا و واجد بالاترین نمره آیلتس ، راهنمای شما در مسیر یادگیریتان خواهند بود تا بتوانید بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب نمایید.

به راحتی و از طریق فرم تعبیه شده در صفحه اصلی سایت ، زمانی را برای تعیین سطح خود رزرو نمایید. با استفاده از تعیین سطح رایگان میتوانید توانایی خودتان را محک بزنید. بعد از پر کردن فرم ، با شما تماس گرفته و زمان را با شما نهایی خواهیم کرد.

برای مشاهده کارنامه و نظرات برخی از زبان آموزان ایران آیلتس از طریق لینک زیر به صفحه مربوطه مراجعه کنید. قبل از هرگونه تصمیم گیری رزومه اساتید و نظرات زبان آموزان را مطالعه فرمایید. با کمال افتخار کارشناس ما در چت آنلاین پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

نظرات زبان آموزان

۸۲ ۲۴۲ ۲۲۹ ۰۲۱

شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، کوچه هدیه، پلاک٨

© تمامی حقوق این وب سایت برای تیم آموزشی IELTS TEACHERS محفوظ می باشد.
طراحی ، توسعه و سئو : شیما عظیمی