بروز رسانی: ۱۳۹۸/۰۳/۰۱

IELTS مخفف، سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (International English Language Testing System) است. این آزمون زبان انگلیسی در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است. داشتن نمره IELTS یکی از راه های اثبات این است که شما در زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه های بین المللی مهارت دارید. اما آیا می دانستید که نمرات IELTS توسط دولت ها و نهادهای حرفه ای برای مقاصد مهاجرت و ثبت نام حرفه ای نیز استفاده می شود؛ بنابراین گرفتن نمره آیلتس برای بسیاری از مردم به دلایل مختلفی مهم است که 5 فایده شرکت در آزمون IELTS را در زیر برای شما نام برده تا به اهمیت شرکت در آزمون IELTS پی ببرید.

چرا در آزمون آیلتس شرکت کنیم؟ 5 فایده شرکت در آزمون IELTS

خیلی از افراد در ایران تنها برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های خارجی و یا شغل موردنظرشان در آزمون IELTS شرکت میکنند اما علاوه بر این جنبه، شرکت در آزمون آیلتس مزایای جانبی دیگری نیز دارد که کاملا قابل توجه است.

در زبان انگلیسی کجای کار هستید؟

شاید شما در این فکر هستید که انگلیسی شما در سطح خوبی قرار دارد زیرا آزمون های تستی انگلیسی را با موفقیت انجام داده و در مکالمه انگلیسی هم قوی هستید. اما آیا شما واقعا سطح خود را می دانید؟ آیا می توانید با اطمینان سطح زبان خود را ارزیابی کنید؟ هنگامی که شما در یک آزمون IELTS شرکت میکنید، توانایی شما در برابر استانداردهای IELTS جهانی و به صورت دقیق بررسی میشود. در واقع یک ارزیابی عینی از توانایی های زبان انگلیسی خود را دریافت می کنید.

دریافت گواهینامه

با شرکت در آزمون IELTS شما تنها توانایی خود را محک نمی زنید بلکه یک گواهینامه که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده را نیز دریافت خواهید کرد. که این گواهینامه توسط هزاران نفر از موسسات در سراسر جهان، از جمله شرکت ها، دانشگاه ها، سازمان های حرفه ای و نهادهای دولتی پذیرفته شده است. پس با شرکت در آزمون و کسب گواهینامه شما میتوانید رزومه کاری قوی تری نیز برای خود داشته باشید. اگر میخواهید بدانید مدرک آیلتس برای چه مشاغلی لازم است ، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهبود مهارت های انگلیسی

شما در آزمون آیلتس در چهار بخش Listening / Reading / Writing و Speaking  مورد تست و ارزیابی قرار گرفته و علاوه بر اینکه مهارت شما تقویت میشود میتوانید ایرادات خود را نیز کشف کرده و در جهت بهبود آنها تلاش کنید.

افزایش انگیزه

فارغ ازینکه که شما در آزمون IELTS چه نتیجه ای کسب کرده اید. شرکت در آزمون ، انگیزه شما را جهت بهبود افزایش توانایی ها بیشتر کرده و عطش شما را برای استفاده از مهارت هایتان و ارتقا آنها افزایش میدهد.

استفاده از مدرک آیلتس

 در نهایت شرکت در آزمون آیلتس برای کسانی که به دنبال کار و مهاجرت و یا تحصیل خارج از ایران هستند، حائز اهمیت است. ازین رو اگر نمره خوبی در آزمون کسب کرده باشید مسیر برایتان به راحتی طی خواهد شد و اگر هم نمره خوبی کسب نکردید براحتی با شرکت در کارگاه ها یا کلاس های آمادگی آیلتس موفق خواهید شد. رویدادها و کارگاه های ما را در کانال تلگرام دنبال کنید.

حالا که با ما همراه بودید و 5 فایده شرکت در آزمون IELTS را دانستید! برای اینکه درک بهتری از تست های آزمون آیلتس داشته باشید پیشنهاد میکنیم ابتدا از تاریخ برگزاری آزمون IELTS مطلع شده و سپس به مجموعه IELTS TEACHERS بپیوندید؛ ما با برگزاری کارگاه ها ، دوره های فشرده مختلف و آزمون آزمایشی آیلتس تلاش میکنیم شما را تا کسب نتیجه مطلوب همراهی کنیم.

به چند جلسه کلاس نیاز دارید تا برای شرکت در آزمون آیلتس آماده شوید. با مراجعه به صفحه تدریس خصوصی آیلتس از مراحل رزرو کلاس خصوصی مطلع شده و جهت پیش ثبت نام اقدام کنید.

نظر خود را ثبت کنید