جستجو در سوالات؟
پیام ارسال شد. بستن

کلاس خصوصی آیلتس

با یک جلسه تعیین سطح رایگان خود را ارزیابی کنید
3.2
(17)

تدریس خصوصی آیلتس با تدریس خصوصی در بقیه رشته ها کمی متفاوت بوده و نیاز به دانش و تجربه بالای استاد در برگزاری کلاس خصوصی آیلتس دارد. ازین رو جهت کسب بهترین نمره در آزمون آیلتس ، انتخاب بهترین استاد آیلتس جهت تدریس نقش مهمی را ایفا میکند. ما بهترین اساتید آیلتس را گردهم آورده ایم تا شما را در مسیر موفقیت یاری کنند. کارنامه زبان آموزان ادوار گذشته خود نمونه بارزی از عملکرد تیم آموزشی ماست.

مدرسان دانش آموخته در دانشگاه‌های معتبر دنیا و واجد بالاترین نمره آیلتس در قالب تیم مدرسان آیلتس گردهم آمده تا راهنمای شما در مسیر یادگیری‌تان باشند که بتوانید ظرفیت آموزشی‌تان را افزایش داده و بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب کنید.

مدرس

بستگی به سطح فعلی شما دارد

تعداد جلسات

بستگی به سطح فعلی شما دارد

طول هر جلسه

یک ساعت و نیم

رده سنی

بزرگسالان

کلاس خصوصی آیلتس

برای شروع باید توانایی تان را محک زده و خودتان را ارزیابی کنید. تعیین سطح شما توسط اساتید ما به صورت رایگان انجام می‌گیرد. برای تعیین سطح می‌توانید به صورت مستقیم با ما تماس گرفته و یا از طریق چت آنلاین با تیم برنامه ریزی در ارتباط باشید.

بعد از ارزیابی می‌توانید جلسات کلاس را براساس زمان های آزاد خود تنظیم کنید. تیم اساتید ما با استفاده از جدیدترین متدها در تدریس خصوصی آیلتس ، کیفیت تدریس خود را تضمین می کند. شرکت در تعیین سطح می‌تواند شما را با اساتید ما آشنا کند.

کلاس خصوصی آیلتس
کلاس خصوصی آیلتس

زبان آموزان می توانند قبل از شرکت در آزمون اصلی آیلتس و برای سنجش میزان پیشرفت خود در آزمون های ماک پیشنهادی شرکت کنند تا بدون هیچ گونه نگرانی و با آمادگی کامل در آزمون اصلی آیلتس حضور یابند. در کنار شما خواهیم بود تا شاهد موفقیت تان باشیم.

شروع اولین جلسه از کلاس خصوصی آیلتس تمام نگرانی های شما را برای کسب بهترین نتیجه برطرف خواهد کرد و با لذت تمام در جلسات بعدی شرکت خواهید کرد. علاقه مندانی که محدودیت های زمانی و مکانی دارند می‌توانند از خدمات تدریس خصوصی آیلتس از راه دور استفاده کنند.

کلاس خصوصی آیلتس

جهت رزرو وقت تعیین سطح با ما در تماس باشید.

به این صفحه چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیازات 3.2 / 5. تعداد رای دهندگان: 17

تاکنون امتیازی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این صفحه را ارزیابی می کند.

خوشحالیم که این صفحه را مفید دانستید...

در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

متاسفیم که این صفحه برایتان مفید نبود!

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

به نظرتان این صفحه چه کمبودی داشت که برایتان مفید نبود؟