شیما عظیمی

شیما عظیمی هستم؛ لیسانس علوم کامپیوتر و دارای 7 سال سابقه در حوزه طراحی ، سئو و دیجیتال مارکتینگ. به صورت مستقل فعالیت میکنم و تاکنون با پروژه های مختلفی همکاری کرده ام. خوشحال هستم در کنار تیم اساتید فوق العاده IELTS TEACHERS می باشم.

اساتید - شیما عظیمی

مروری بر فعالیت های من

  • با افتخار 2 سال است که با تیم آموزشی IELTS TEACHERS همکاری میکنم و افتخار دارم استراتژی مارکتینگ و تبلیغات را بر مبنای کیفیت آموزش قرار داده ام.
  • در طی این مدت چالش های زیادی را پشت سر گذاشته و حتی در پیش رو دارم. اما استراتژی من بر این بود که همکاران و مدرسان آیلتس را گرامی داشته و هیچ گاه گامی در جهت تخریب دیگر اساتید این مرز و بوم برنداشتم و قضاوتی بر عملکرد دیگران نداشته و تنها تلاش کردم عملکرد خود را نسبت به گذشته سنجیده و بهترین عملکرد را براساس خواسته های زبان آموزان داشته باشم. زیرا اعتقاد دارم زمان قاضی خیلی خوبی خواهد بود.
  • ازین رو خرسندم که با وجود بازار آشفته آموزش و تبلیغات آنهم در این روزهای سخت اقتصادی تنها بر تلاش و دانش خود استوار بوده و توانستم در کنار اساتید صبور IELTS TEACHERS این چالش ها را پشت سر بگذارم.
  • در تمام طول مدت از زبان آموزان خواسته ام که کاستی های ما را بخشیده و به ما تذکر دهند تا در جهت رفع آن برآییم. از تمام دوستانی که با ما همراه شدند تا موفقیت شان را تضمین کنند، تشکر میکنم.
  • ما منتظر موفقیت تمامی زبان آموزان هستیم حتی اگر از خانواده زبان آموزان ما نباشند به همین دلیل همیشه توصیه دارم با اساتید مختلف آشنا شده و بهترین استاد از نظر خودشان را انتخاب کنند زیرا باید استادی را بپذیرند که بتوانند براحتی با او ارتباط برقرار کرده و در مسیر آموزشی همگام با استاد پیش بروند.
  • برای تمامی دانشجویان و زبان آموزان آرزوی بهترین ها را دارم.

بهترین ها برایتان رقم خواهد خورد

اگر باور کنید که میتوانید.

I’m always looking for a new problem to solve, so if you’ve got a doozy you need hand with, feel free to contact me directly at T.me/SHAzimi.

شیما عظیمی

رزرو تعیین سطح