شاید در نگاه اول ، کسب بالاترین نمره در رایتینگ آیلتس در اولین آزمون ، امری غیر ممکن بنظر برسد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم که از نزدیک با تیم آموزشی ما آشنا شوید، شما میتوانید کارنامه زبان آموزان ادوار گذشته و کارنامه اساتید را مشاهده کرده و با اساتید ما مصاحبه داشته باشید.

نمره مورد نیازتان در رایتینگ آیلتس چگونه بدست می آید ؟

اگر تا بحال در کلاس های مختلف آیلتس شرکت داشته و در کنار اساتید مختلف ، رایتینگ را آموزش دیده اید اما باز هم نتوانسته اید نمره مورد نیازتان را کسب کنید؛ باید بدانید که تدریس رایتینگ آیلتس نیاز به آموزش منحصر به فرد برای هر شخص دارد و الگوریتم یکسانی جهت آموزش تمامی افراد وجود ندارد.

تیم آموزشی IELTS TEACHERS ؛ با پشتوانه تجربه و دانش اساتید خود ، کسب نمره مورد نیاز زبان آموزان در اولین آزمون آیلتس را هدف خود قرار داده است. ازین رو توانسته با طراحی پلن های آموزشی اختصاصی برای هر شخص ، بهترین عملکرد را داشته باشد. برای اینکه درباره جدول طبقه بندی نمره های آیلتس اطلاعات کافی کسب کنید به لینک مربوطه مراجعه فرمایید.

اگر میخواهید قاطعانه تلاش کنید بهترین گزینه انتخاب تدریس خصوصی است. متاسفانه خیلی از زبان آموزان قادر به تصمیم گیری بین کلاس های گروهی آیلتس و کلاس خصوصی آیلتس نیستند. شاید این ذهنیت که کلاس آیلتس هم مانند کلاس های زبان انگلیسی عمومی است، باعث شده برخی زبان آموزان نتوانند تصمیم هدفمندی بگیرند.

در بخش تدریس آیلتس ، شما به صورت اختصاصی در 4 مهارت باید نمره مورد نیازتان را کسب کنید، وقت و هزینه شما اگر هدفمند خرج شود باعث موفقیت‌تان خواهد شد. اما این عدم اطمینان زبان آموزان معمولا باعث هدر رفتن وقت و هزینه شان شده و بعد از شرکت در چندین کلاس گروهی به این نتیجه می رسند که انتخاب یک تیم آموزشی برای تدریس خصوصی آیلتس میتواند باعث موفقیت شان شود.

گاها زبان آموزان برایشان کسب بالاترین نمره در رایتینگ آیلتس محال به نظر میرسد زیرا برخی تبلیغات های منفی باعث شده تفکر منفی نسب به بخش رایتینگ آزمون آیلتس پیدا کنند. انتخاب مسیر درست در شروع آموزش ، از جمله تصمیمات مهم است. یکی از نگرانی های زبان آموزان این است که به دلیل محدودیت هزینه نتوانند با تعداد جلسات کم به نتیجه دلخواه خود برسند و معمولا این سوال از سمت زبان آموزان مخصوصا در بخش رایتینگ آیلتس از اساتید ما پرسیده میشود.

” چطور با 10 جلسه کلاس خصوصی میتوان نمره مورد نیاز را در رایتینگ آیلتس کسب کرد ؟ “

پاسخ سوال خود را از زبان عطا بابایی ، یکی از زبان آموزان ما بشنوید که اخیرا نمره مورد نیازش ( نمره 7 آیلتس ) را با 10 جلسه کلاس خصوصی در بخش رایتینگ آیلتس کسب کرده است.

 

برای مشاهده کارنامه عطا بابایی و زبان آموزان ادوار گذشته به صفحه زبان آموزان مراجعه کنید. آخرین اخبار و مطالب ما را در کانال تلگرام دنبال کنید.  کسب بالاترین نمره در رایتینگ آیلتس برای زبان آموزان IELTS TEACHERS امری محال نیست.

نظر خود را ثبت کنید