با توجه به وعده سال گذشته مبنی بر قرار گرفتن آموزش آیلتس رایگان در وب سایت ، در اولین ماه از سال 97 بر آن شدیم با ایجاد صفحه ای اختصاصی مربوط به آموزش رایگان آیلتس به وعده خود جامه عمل بپوشانیم. ازین پس دانشجویان و یا زبان آموزانی که قصد دارند به صورت خودخوان برای آزمون آیلتس آماده شوند، میتوانند ازین آموزش های رایگان در سایت بهره مند شوند.

آموزش آیلتس رایگان برای متقاضیان آزمون آیلتس

یکی از مهم ترین فوایدی که این آموزش های رایگان دارا هستند؛ دسترسی آسان و سریع برای زبان آموزان است. مهم نیست که در کلاس آیلتس شرکت میکنید یا خودخوان در حال آماده سازی خود هستید، این آموزش ها با توجه به تنوع و دسته بندی در 4 مهارت میتوانند تا حدود زیادی شما را در شناسایی و برطرف سازی ایرادات و محک زدن سطح تان یاری کند. متقابلا پیشنهاد میکنیم در حین آماده سازی از مطالب آموزشی که در وبلاگ منتشر میشود نیز استفاده کنید.

اما با توجه به یونیک بودن این آموزش ها ، امکان قرار گرفتن آنها در کانال تلگرامی وجود نخواهد شد و تنها از طریق وب سایت رسمی [https://ieltsteachers.org] در دسترس می باشد. به همین دلیل وب سایت را به بستر امن SSL مجهز کردیم تا امنیت کاربرانمان تامین شود.

آموزش هایی که در سایت قرار میگیرد به 4 مهارت آیلتس اختصاص داشته و مناسب افرادیست که می خواهند در آزمون های بین المللی مخصوصا آزمون آیلتس شرکت کنند. این آموزش های رایگان به صورت سلسله مراتبی و از آسان به سخت در سایت قرار میگیرد و طبق برنامه ریزی انجام شده ، روزانه یک الی دو آموزش بر روی سایت قرار داده خواهد شد. پیشنهاد میکنیم زبان آموزانی که میخواهند این آموزش ها را دنبال کنند در خبرنامه وب سایت عضو شوند تا در جریان آخرین آموزش ها قرار بگیرند.

ورود به صفحه آموزش های رایگان آیلتس

اما دوستانی که میخواهند از خدمات کلاس های خصوصی آیلتس استفاده کنند، از طریق چت و یا با شماره 22924282-021 در تماس باشند. لطفا این اطلاعیه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا اگر آنان نیز به دنبال آموزش های رایگان هستند بتوانند از این آموزش ها بهره‌مند شوند.

نظر خود را ثبت کنید