Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

با توجه به وعده سال گذشته مبنی بر قرار گرفتن آموزش آیلتس رایگان در وب سایت ، در اولین ماه از سال ۹۷ بر آن شدیم با ایجاد صفحه ای اختصاصی مربوط به آموزش رایگان آیلتس IELTS به وعده خود جامه عمل بپوشانیم. ازین پس دانشجویان و یا زبان آموزانی که قصد دارند به صورت خودخوان خود را برای آزمون آیلتس آماده کنند، میتوانند ازین آموزش های رایگان در سایت بهره مند شوند.

آموزش آیلتس رایگان برای متقاضیان آزمون آیلتس

یکی از مهم ترین فوایدی که این آموزش های رایگان دارا هستند؛ دسترسی آسان و سریع برای زبان آموزان است. مهم نیست که در کلاس آیلتس شرکت میکنید یا خودخوان در حال آماده سازی خود هستید، این آموزش ها با توجه به تنوع و دسته بندی در ۴ مهارت میتوانند تا حدود زیادی شما را در شناسایی و برطرف سازی ایرادات و محک زدن سطح تان یاری کند. متقابلا پیشنهاد میکنیم در حین آماده سازی از مطالب آموزشی که در وبلاگ منتشر میشود نیز استفاده کنید.

اما با توجه به یونیک بودن این آموزش ها ، امکان قرار گرفتن آنها در کانال تلگرامی وجود نخواهد شد و تنها از طریق وب سایت رسمی [ https://ieltsteachers.org ] در دسترس می باشد. به همین دلیل وب سایت را به بستر امن SSL مجهز کردیم تا هرچه بیشتر امنیت کاربرانمان تامین گردد.

آموزش هایی که در سایت قرار میگیرد به ۴ مهارت آیلتس اختصاص داشته و مناسب افرادیست که می خواهند در آزمون های بین المللی مخصوصا آزمون آیلتس شرکت کنند. این آموزش های رایگان به صورت سلسله مراتبی و از آسان به سخت در سایت قرار میگیرد و طبق برنامه ریزی انجام شده ، روزانه یک الی دو آموزش بر روی سایت قرار داده خواهد شد. پیشنهاد میکنیم زبان آموزانی که میخواهند این آموزش ها را دنبال کنند در خبرنامه ایران آیلتس عضو شوند تا در جریان آخرین آموزش ها قرار بگیرند.

شروع این آموزش ها از (شنبه) ۱ اردیبهشت خواهد بود و اولین آموزش هایی که بر روی سایت قرار میگیرد در بخش گرامر است. ورود به صفحه آموزش رایگان آیلتس

اما دوستانی که میخواهند از خدمات کلاس های خصوصی آیلتس استفاده کنند، از طریق چت و یا با شماره ۲۲۹۲۴۲۸۲-۰۲۱ در تماس باشند. لطفا این اطلاعیه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا اگر آنان نیز به دنبال آموزش آیلتس رایگان هستند بتوانند از این آموزش ها بهره‌مند شوند.

نظر خود را ثبت کنید

اطلاعیه مهم !

تیم آموزشی “ایران آیلتس” که در بین زبان آموزان آیلتس شناخته شده بود و با دامنه IRANIELTS.ORG فعالیت میکرد اقدام به تغییر نام تیم آموزشی خود به “مدرسان آیلتس” با دامنه IELTSTEACHERS.ORG کرده است. ازین پس ما را با این نام خواهید شناخت. اگر در مطالب ، ویدیوها یا تصاویر سایت، همچنان نام دامنه و یا اسم ایران آیلتس را مشاهده کردید تعجب نکنید، زیرا تغییر این نام در تمامی مطالب سایت و شبکه های اجتماعی امکان پذیر نیست. لطفا ما را در این اطلاع رسانی همراهی کنید تا از سودجویی افراد متخلف جلوگیری کنیم.

دلیل تغییر نام تیم آموزشی چیست ؟