تمرین گرامر

Fluency در برابر Accuracy

5
(1)

در فرایند رایتینگ، می توانید كارتان را برای بهبود درستی آن (Accuracy) ویرایش و بررسی کنید ولی در هنگام Speaking دیگر مجال این تشریفات را نخواهید داشت. بنابراین هر نوع خلا در زبان شما باعث ایجاد وقفه خواهد شد. نقاط ضعف‌تان درست در هنگامی كه می‌خواهید چیزی را در آزمون اسپیکینگ توضیح دهید، مشخص می‌شود كه بر Fluency شما نیز تاثیر منفی خواهد داشت. هر بار كه مكث می‌كنید تا روی درستی مطلبتان فكر كنید، این تاثیر منفی تكرار خواهد شد.

حواستان باشد که یک زبان را در رایتینگ و اسپیكینگ خودتان تولید كنید، چه وقتی كه در حال انجام تمرینات عملی كنترل شده (controlled practice) هستید، كه در آن جمله و موقعیت (situation) را كنترل می‌كنید تا درستی (Accuracy) مطالبتان افزایش یابد و چه وقتی كه دارید تمرین عملی آزاد (free practice) انجام می‌دهید. انجام این كار اغلب به شما كمک میکند fluency تان را تقویت كنید، چون بالاخره خواهید توانست زبان را به صورت اتوماتیک و بدون مكث برای فكر كردن، تولید كنید.

ایده كلیدی:

تمرین‌های عملی كنترل شده (controlled practice) و آزاد (free) انجام دهید تا به شما كمک كنند بدون مكث برای فكر كردن در آزمون بتوانید زبان جدید تولید (produce) كنید.

به این صفحه چه امتیازی می دهید؟

برای امتیاز دادن بر روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیازات 5 / 5. تعداد رای دهندگان: 1

تاکنون امتیازی ثبت نشده است! اولین کسی باشید که این صفحه را ارزیابی می کند.

خوشحالیم که این صفحه را مفید دانستید...

در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

متاسفیم که این صفحه برایتان مفید نبود!

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

به نظرتان این صفحه چه کمبودی داشت که برایتان مفید نبود؟