Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

اگر شما میخواهید وارد تجارت و بازار بین المللی شوید و یا در شرکتتان مسئولتی دارید که می بایست با مکاتبات و نحوه مکالمات در تجارت بین المللی آشنایی داشته باشید؛ باید با سرفصل ها و مکالمه های معمول تجاری آشنا شوید. ازین رو پیشنهاد میکنیم از تجربه اساتید و مدرسان تیم آموزشی که از دانش آموختگان دانشگاه های معتبر جهان هستند، استفاده کنید و در دوره های آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل شرکت کنید.

آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل به سبک IELTS TEACHERS

زبان انگلیسی کار و تجارت یا زبان انگلیسی بازرگانی (بیزنسی) نوعی از زبان انگلیسی است که علاوه بر زبان روزمره به نحوی خاص تر به کار و تجارت بین‌الملل می‌پردازد. زبان انگلیسی کار و تجارت را به نام “انگلیسی برای اهداف خاص(ESP)” می شناسند و می‌توان از آن به عنوان یک مهارت تخصصی در در حوزه یادگیری و آموزش زبان انگلیسی نام برد؛ به طور مثال سازمان معلمین IATEFL یک گروه تخصصی ویژه برای این امر به نام BESIG دارد.

بسیاری از کسانی که انگلیسی صحبت می‌کنند با هدف انجام تجارت و یا کار با کشورها و شرکت های دیگر به ناچار مجبور به استفاده از این زبان هستند. بیشتر ارتباطات انگلیسی زبانی که در حلقه‌های بیزنس در سرتاسر جهان صورت می‌گیرد بین انگلیسی زبانان غیر بومی است.

به همین دلیل اگر میخواهید از بهترین متدهای تدریس زبان برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید. تیم مدرسان آیلتس گزینه مناسبی در زمینه آموزش زبان انگلیسی تجارت بین الملل می باشد به همین خاطر پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از نحوه برگزاری این گونه کلاس ها با ما تماس بگیرید.

اگر میخواهید آخرین اخبار و مقالات آموزشی ما را بخوانید حتما ما را در کانال تلگرام دنبال کنید. همچنین میتوانید با عضویت در خبرنامه، از آخرین کارگاه های آموزشی رایگان و یا ویژه مطلع شوید.

چند جلسه آموزش زبان بین الملل نیاز دارید تا در تجارت بین المللی خودکفا شوید. با مراجعه به صفحه تدریس خصوصی آیلتس از مراحل رزرو کلاس خصوصی مطلع شده و جهت پیش ثبت نام اقدام کنید.

اطلاعیه مهم !

تیم آموزشی “ایران آیلتس” که در بین زبان آموزان آیلتس شناخته شده بود و با دامنه IRANIELTS.ORG فعالیت میکرد اقدام به تغییر نام تیم آموزشی خود به “مدرسان آیلتس” با دامنه IELTSTEACHERS.ORG کرده است. ازین پس ما را با این نام خواهید شناخت. اگر در مطالب ، ویدیوها یا تصاویر سایت، همچنان نام دامنه و یا اسم ایران آیلتس را مشاهده کردید تعجب نکنید، زیرا تغییر این نام در تمامی مطالب سایت و شبکه های اجتماعی امکان پذیر نیست. لطفا ما را در این اطلاع رسانی همراهی کنید تا از سودجویی افراد متخلف جلوگیری کنیم.

دلیل تغییر نام تیم آموزشی چیست ؟