تدریس خصوصی آیلتس با تدریس خصوصی در بقیه رشته ها کمی متفاوت بوده و نیاز به دانش و تجربه بالای استاد در حوزه تدریس خصوصی آیلتس دارد. ازین رو جهت کسب بهترین نمره در آزمون آیلتس ، انتخاب بهترین استاد آیلتس جهت تدریس نقش مهمی را ایفا میکند. ما بهترین اساتید آیلتس را گردهم آورده ایم تا شما را در مسیر موفقیت یاری کنند. در نظر داشته باشید تنها منبع معتبر جهت پیگیری اخبار آزمون و منابع آیلتس ، وب سایت رسمی IELTS.ORG است به همین دلیل تیم آموزشی ما از ذکر مجدد منابع و تست ها در وب سایت صرف نظر میکند.

مدرس

بستگی به سطح فعلی شما دارد

تعداد جلسات

بستگی به سطح فعلی شما دارد

طول هر جلسه

یک ساعت و نیم

رده سنی

بزرگسالان

تدریس خصوصی آیلتس

برای شروع باید توانایی تان را محک زده و خودتان را ارزیابی کنید. تعیین سطح شما توسط اساتید ما به صورت رایگان انجام میگیرد. برای تعیین سطح میتوانید از فرم موجود در پایین همین صفحه استفاده کرده و یا به صورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

۸۲ ۲۴۲ ۲۲۹ ۰۲۱

بعد از ارزیابی شما ، میتوانید جلسات کلاس را براساس زمان های آزاد خود تنظیم کنید. تیم اساتید ما با استفاده از جدیدترین متدها در تدریس خصوصی آیلتس ، کیفیت تدریس خود را تضمین می کنند. شرکت در تعیین سطح میتواند شما را با اساتید ما آشنا کند.

رزومه مدرسان
تدریس خصوصی آیلتس
تدریس خصوصی آیلتس

زبان آموزان می توانند قبل از شرکت در آزمون اصلی آیلتس و برای سنجش میزان پیشرفت خود در آزمون های ماک پیشنهادی شرکت کنند تا بدون هیچ گونه نگرانی و با آمادگی کامل در آزمون اصلی آیلتس حضور یابند. در کنار شما خواهیم بود تا شاهد موفقیت تان باشیم.

نکاتی درباره آزمون آیلتس

شروع اولین جلسه از کلاس خصوصی آیلتس تمام نگرانی های شما را برای کسب بهترین نتیجه برطرف خواهد کرد و با لذت تمام در جلسات بعدی شرکت خواهید کرد. علاقه مندانی که محدودیت های زمانی و مکانی دارند میتوانند از خدمات تدریس خصوصی آیلتس از راه دور استفاده کنند.

کارنامه زبان آموزان
تدریس خصوصی آیلتس

رزرو تعیین سطح


شعار ما تضمین نمره آیلتس نیست، بلکه تضمین کیفیت عالی در تدریس خصوصی آیلتس است.

مدرسان دانش آموخته در دانشگاه های معتبر دنیا و واجد بالاترین نمره آیلتس ، راهنمای شما در مسیر یادگیریتان خواهند بود تا بتوانید بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب نمایید.

۸۲ ۲۴۲ ۲۲۹ ۰۲۱

شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، کوچه هدیه، پلاک٨

© تمامی حقوق این وب سایت برای تیم آموزشی IELTS TEACHERS محفوظ می باشد.
طراحی ، توسعه و سئو : شیما عظیمی